3 adımda klasik mutfak dekorasyonu

19.12.2019

60 Kişi Okumuş

0 Yorum

1Metalik renkler

Metalik renkler

Görkemli Işıltılar, bugünün modernliği ile geçmişin şık ve nostaljik etkisini buluşturuyor. Kahverengi, bej, beyaz, açık gri gibi renklerin yanı sıra altın, roze altın, bakır gibi renklerden de bu stili uygulamak için yardım alabilirsiniz.
Klasik mutfak dolabı modellerinde detaylar oldukça önemli. Örneğin modern mutfak dolabı alabilir ve bakır, roze metal, altın gibi renklere sahip klasik tasarımlı mobilya kulpları sayesinde Görkemli Işıltılar’a yakışır bir alan oluşturabilirsiniz.

2

Klasik mutfak modellerinde aydınlatma da dikkat çekmeyi başaran kategorilerden biri. Altın rengi gibi metal ürünlerden yararlanmak alanın dekorasyonuna uygun bir seçim yapmanızı sağlayabilir. Buna artı olarak, LED teknolojisi ile üretilmiş klasik tasarımlı ampulleri tercih ederek de nostaljik etkiyi artırabilirsiniz.

3Pastel renklerle klasik ögeleri birleştirin

Pastel renklerle klasik ögeleri birleştirin

Pastel renklerin ve klasik ögelerin buluşup hem şık hem de sade bir alan yaratmasını sağlayan tonları mutfağınız da kullanın. Kahverengi, krem rengi, soft pembe tonları, gri, bej ve beyaz kullanabileceğiniz ana renkler arasında. Bakır, bronz, roze altın gibi renkler ise mutfak tasarımınızda dikkat çekici ayrıntılara yer vermenizi sağlıyor.

4

Zeminlerde soft renklerde seramikler tercih edebilirsiniz. Klasik-modern motiflerdeki kilimler ise alana hareket katabilecek önerilerden.

5Mistik ve etnik desenler

Mistik ve etnik desenler

Mistik ve etnik desenlerin hâkim olduğu nostaljik rüzgârları keyifli bir şekilde hissetmek mümkün. Kırmızı, mor, fuşya, mavi, turuncu gibi dikkat çekici renklerden bu dekorasyon stili uygularken yardım alabilirsiniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz